Dündar ailesinin Taziye Teşekkür Mesajı, Bulvar unlu mamülleri A.Ş.

Dündar ailesinin Taziye Teşekkür Mesajı, Turgutlu ilçesi İşadamlarından (Bulvar Fırını) Mümtaz ve Muhsin Dündar'ın ağabeyi Yasin Dündar vefatı dolayısıyla cenazeye katılan ve taziyede bulunanlara teşekkür etti.

Dündar ailesinin Taziye Teşekkür Mesajı, Bulvar unlu mamülleri A.Ş.
17 Kasım 2023 - 19:15

Dündar ailesinin Taziye Teşekkür Mesajı, 

Giriş Tarihi: 17.11.2023 18Güncelleme Tarihi: 17.11.2023 

Turgutlu ilçesi  İşadamlarından  (Bulvar Fırını) Mümtaz ve Muhsin Dündar'ın ağabeyi Yasin Dündar vefatı dolayısıyla cenazeye katılan ve taziyede bulunanlara teşekkür etti.

Dündar Ailesi yayınladığı teşekkür mesajında şu ifadeleri kullandı: "Değerli Aile büyüğümüz  ağabeyiğimiz Yasin Dündar'ın Vefatı  vesilesiyle; tüm eş, dost, akraba ve hemşerilerimiz gerek cenaze törenine ve gerekse taziyemize gelerek veya telefonla arayarak bizleri bu acı günümüzde yalnız bırakmadılar. Uzaktan yakından cenazemize katılan, taziye ziyaretinde bulunan, mesaj gönderen, telefonla başsağlığı dileyen, internet aracılığı ile mesajını ileten, definden önce ve sonra taziyemize gelip acımızı paylaşan, Türkiye'nin her yerinden dualarını esirgemeyen akrabalarımıza, dostlarımıza, arkadaşlarımıza, hemşerilerimize ve gönül daşlarımıza ailemiz adına çok teşekkür ediyoruz. Cümle geçmişlerimize Allah'tan rahmet, herkese sağlık ve afiyet dileriz…"

Ailesi Adına, Bulvar unlu mamülleri A.Ş.Yönetim Kurulu, Muhsin ve Mümtaz Dündar

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum